ПВД на хребет Ігрець (Буковецький перевал).

Походик вихідного дня на хребтик Ігрець, що вище Буковецького перевалу. Легко дістатися, не далеко йти і бомбезний вид на Чорногору.  Всі панорами відкриваються у більший розмір.

ігрець (14)

Collapse )

Мандрівка Яловичорськими та Гринявськими горами.

Яловичора-Пневе (3)
Початок мандрівки в с.Шепіт (Путильський р-н).  А це власне є Шепітський водоспад.
Тут обов'язково при собі мати паспорт, перевіряли декілька разів, про якісь дозвола ні слова, ні духу. Дорога до куполів добра, якщо не шкода машини (легкової) то можна в суху погоду і до "Паміру" доїхати.

Багато панорам відкриваються у більший розмір, відкривайте будь ласка.
Приємного перегляду.Collapse )

Дикими Горганами 1.


аршиця 2014 (83)1

Горгани по праву рахуються маловідвідуваним районом Карпат. Також туристи його називають "найдикішим" куточком в Карпатах. Але з кожним роком все змінюється, на добре чи на зле, час покаже. Тут дуже багато промаркованих маршрутів, як то кажуть -- йди на всі чотири сторони. Але як на мене, маркування дістало вже ті райони, в які прості матрацники навіть не думали ходити, наприклад масив Аршиці з її неповторниими озерами, масив Яйка Ілемського, Яйка Перегінського і інших.. Маркування -- це звісно великий +, але для псевдо туристів це халява де можна побичувати, намусороти і з гордістю дома сказати -- "Я бухав на Росохані". От як з такими боротися??? Надіємося, що люди зрозуміють, що їм відкривають чудові куточки Карпат і вони будуть з повагою відноситись до чужої роботи і до природи.
Collapse )

Прогулянка до кордону з румунештами (Буковина).

1-1

Піднялися трохи вище перевалу Шурдин, сонце якраз почало підніматися. Зліва на горбі видно гірську базу «Ковчег», до неї ще 1 км  (відкривається у більшому розмірі).

Collapse )

Фотопрогулянка через Кізі-Увлоги та Гаджину.

Кому не сидиться вдома,  прогуляйтесь через урочища Кізі-Увлоги та Гаджину. Чудові місця, тільки не засирайте там природу, будьте людьми.
А про мандрівку можна сказато одне ----  на Чорногорі справжнє, зеленюще, спекотне літо.


фотка (1)
вид на урочища Кізі-Увлоги (ліворуч) та Гаджину (праворуч)

фотка (2)

Collapse )