?

Log in

No account? Create an account

Чорногорою можна насолоджуватися з різних хребтів. Вона чудово виглядає з Костричі, Гринявських гір і навіть з Покутсько-Буковинських. Але є перший ряд, як у кінотеатрі, і цей ряд --  це масив Маришевської. Звісно, звідси не видно Піп-Івана, Бребенескула, але від Шпиць і до Говерли найкращий вид.
Вирішили ми провести зиму на  вершині Маришевська Велика, потім радіально піднятися на Шпиці. Якраз випав свіжий сніг, тому зима тут ще довго буде, хоча в низинах весна наповну все підгрібає.

продовження... (+ 44 фото)Collapse )

Сходження на Говерлу.


Коли зими немає внизу, то ми її шукаємо повище. Піднялись на Говерлу, сніг до 2-3м, вітер 20-25м/с, видимість не видимість. Коротче - дурість, а не сходження. Хоча спуск у сніговій бурі запам'ятається на все життя. Добре, що всьо добре.
+ 6 фотоCollapse )

Зима в Гринявах.Провели вихідні в Гринявах. Морозу німа, холоду німа, сніг мооокрий, води багаааато, туман майже постійно. Коротче весна.
 І всього-навсього 4 години у неділю була зимова казка Гринявських гір. Погнали.


продовження... +27 фотоCollapse )

Новорічні Горгани.


Провели Новий рік в горах. Мороз (-19*С)  і пекуче сонце одночасно, замерзлі потічки і провалювання під лід, глибокі сніги і відсутність снігоступів не забрали у нас новорічного настрою.
Всіх з Різдвяними святами.

+ 21 фотоCollapse )
Один з найкращих сімейних маршрутів. Легке та зручне добирання з любої сторони. Сама вершина -- казка, види в усі сторони бомбезні. Пішли...


+ 24 фотоCollapse )

Види з вершинки, що перед горою Ротило.

+ 6 фотоCollapse )

 Ця недалека місцевість може стати для вас чудовим міні походиком у вихідний день. Звідси видно і Чорногору, і Горгани, і навіть Гриняви.  Є достатньо цекотів (каміння), джерел, полонин і багато класних краєвидів. Одна єдина проблема -- це дорога, тут без слів, одні емоції. Є хороший кусок (7км) дороги, аде до і після цього куска - ЖАХ. Бережіть здоров'ячко своє і своєї машинки. Далі фотозвітик ... Всі фото відкриваються у більший розмір.

продовження... + 29 фотоCollapse )

Latest Month

May 2018
S M T W T F S
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Syndicate

RSS Atom
Powered by LiveJournal.com
Designed by yoksel